Nedir

Nedir

ERP 365 iş süreçlerinizi yönetmek için gerekli tüm araçları içinde barındırır. Üretimi etkin ve verimli yönetebilmeniz için, ürün ağaçları, rota, üretim emri, tedarik zinciri ve kapasite planlarını oluşturmanızı sağlayarak, tüm üretim süreçlerinizi destekler.


FİNANS YÖNETİMİ
FİNANS YÖNETİMİ

Tüm bilgi sisteminin ana iskeleti olan muhasebe ve finans süreçlerinde, ERP 365 tüm işlemlerinizi kolaylıkla kayıt edebilmeniz, izlemeniz ve farklı boyutlardan inceleyebilmeniz için gerekli araçları sunar. Çoklu para birimi, çoklu yerleşim ve çoklu şirket ihtiyaçlarınıza cevap verir.

ÜRETİM
ÜRETİM

ERP 365 üretim süreçlerinizi yönetmek için gerekli tüm araçları içinde barındırır. Üretimi etkin ve verimli yönetebilmeniz için, ürün ağaçları, rota, üretim emri, tedarik ve kapasite planlarını oluşturmanızı sağlayarak, tüm üretim süreçlerinizi destekler.

TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ
TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

Satınalma, satış ve sevkiyat süreçlerinizi ERP 365 üzerinde toplayarak, iş süreçlerinizi hızlı ve sorunsuz yönetme fırsatı yakalayın. Rekabetçi ve düşük kar marjları ile çalışan sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayan ve kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz iş süreçlerini tasarlayın.

İŞ ZEKASI VE RAPORLAMA
İŞ ZEKASI VE RAPORLAMA

Her an ve istediğiniz yerden sizin için önemli bilgilere ulaşarak, firmanızın her seviyesinde karar alma sürecini destekleyecek gelişmiş raporlama, analiz ve bütçeleme çözümleri ile daha doğru ve hızlı kararlar alabilirsiniz. Tüm iş süreçlerinizi ERP 365 üzerine toplayarak değerli bilgilere ulaşabilirsiniz.

UYARLAMA VE GELİŞTİRME
UYARLAMA VE GELİŞTİRME

ERP 365, iş süreçlerinize ve çalışma alışkanlıklarınıza uyum sağlamak için gerekli geliştirme araçlarını içinde barındrır. Üst düzey yetkinlik gerektirmeyecek kolaylıkta olan bu araçlar, gerekli uyarlama ve ek geliştirmeleri yapmanızı sağlar.

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

Çalışanlarınız hakkında gerekli tüm bilgileri düzenlemenizi ve saklamanızı sağlayarak İnsan Kaynaklarını doğru yönetmenizi sağlar. Çalışan kayıtlarına istediğiniz bilgi ve dosyaları ekleyebilir, personel devam takibini gerçekleştirerek insan kaynaklarını etkin yönetebilirsiniz.

PROJE YÖNETİMİ
PROJE YÖNETİMİ

ERP 365 Proje Yönetimi modülü ile, proje bütçelerini oluşturma, projelere istinaden kaynak ve malzeme kullanımını kaydetme, gelir getiren projelerde otomatik faturalama özellikleri ile projelerinizin zamanında ve planlanan bütçe içinde gerçekleşmesi sağlayabilirsiniz.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Müşteri İlişkileri Yönetimi ile satış, müşteri hizmetleri, servis ve pazarlama uzmanlarınızın günlük uğraşlarının pek çoğunu otomatize edebilirsiniz. Müşteri ve geçmiş satış bilgilerine rahatlıkla ulaşabilir; pazarlama kampanyaları hazırlayıp, hemen devreye alabilirsiniz.

BİRLİKTE ÇALIŞMA ALANLARI
BİRLİKTE ÇALIŞMA ALANLARI

Çalışanlarınızın bilgiyi, iş süreçlerini ve uygulamalarını aynı platforma taşımalarını sağlayarak daha etkin çalışmalarını sağlayın. Çalışanlarınızın, çalışma grupları kurmalarını, birbirleri ve diğer ekipler ile bilgi paylaşmalarına yardımcı olun..